NOEROADS

CZ

Nekonečná řeka hudby není pouze proudem tónů, ale slévají se v ní prameny pocitů, zážitků i zkušeností. V čele s kormidelnicí Natálií Rottrovou a sehraným triem Vítek - Hanes - Mira u vesel se na ní plaví i Noe Roads. Kombinace podmanivých melodií s rockovou instrumentací tvoří základ pro výjimečný a mnohotvárný zpěv Natálie, která umí být stejně tak jemná, jako se do toho opřít třeba ostrým rapem. Pop rock dobarvený decentními odstíny dalších žánrů připomene řadu interpretů jako Alanis Morrisette, Natalia Imbrugilia či The Cranberries, aniž by se Noe Roads snažili o kopii. Autentickému prožitku napomáhají i autorské texty v češtině i angličtině, které jsou upřímnou a nebojácnou výpovědí o Natáliině životě.

Chytlaví, ale ne podbíziví. Přímí, ale ne jednoduší. Familiérní a přesto s rozpoznatelným rukopisem. Noe Roads hrají pop rock, který dává smysl. Necháte-li je připlout i do svého přístavu, neuděláte chybu.

EN

Tali had a band back in Czech called 'NoeRoads' who she played many years with. The genre could be described as pop-rock with Tali's voice similar maybe to Alanis Morrisette, Natalia Imbrugilia či The Cranberries. Most of the songs were mixture of czech and english, authentic songs about everyday struggling and beauty of life.